Tvorba eshopů

eshopyok

INTERNETOVÉ OBCHODY

.... eshopy které prodávají!
Vytvoříme pro vás eshopy s vlastním grafickým designem a přehledným administračním rozhraním, které Vám umožní snadnou správu Vašeho internetového obchodu.

Tvorba e-shopů

V posledních letech zažívají internetové obchody(e-shopy) výrazný nárůst obliby mezi internetovými uživateli. Tato obliba bude jistě i nadále růst. V současnosti využívá služby e-shopů nezanedbatelné procento nakupujících a další velké množství potencionálních zákazníků se na internetu pohybuje. Není však e-shop jako e-shop. Můžeme se setkat jak  s vysoce profesionálními a finančně výnosnými, tak i s méně povedenými. Nejdůležitějším měřítkem úspěšnosti každého e-shopu je objem objednávek, které jsou přes něj uskutečněny. Prosperující je jen ten internetový obchod, jenž dokáže oslovit ty správné zákazníky a efektivně jim nabídnout a hlavně prodat zboží.
S ohledem na to jsou e-shopy od naší společnosti vytvářeny a uzpůsobovány. E-shop musí být k nalezení, mít moderní vzhled a jednoduché ovládání. Potencionálního zákazníka může odradit jakékoliv nepohodlí při jeho používání. Naše firma Vám vytvoří e-shop "na klíč". Postaráme se i o  komplexní řešení vaší internetové prezentace. Součástí je také analytický nástroj, který Vám pomůže při marketingovém rozhodování.
Dokážeme pružně reagovat i na speciální požadavky našich klientů při tvorbě jejich e-shopu.

Ceny a termíny
V krátké době, po vyjasnění požadavků klienta, připravíme informace o ceně a termínu dokončení zakázky. Vyžaduje to  samozřejmě  i jistou spolupráci se zadavatelem. Především předání potřebných dat.  Od samého zahájení  můžete sledovat postup prací a připomínkovat ho. Po ukončení a předání hotové zakázky budete, v rámci ceny, zaškoleni do administrace a můžete si Váš e-shop upravovat sami.

Služby

WEBDESIGN A GRAFIKA
Tvorba webových stránek
a redakčních systémů
Více info

TVORBA E-SHOPŮ
Tvorba e-shopů
Více info

SEO - OPTIMALIZACE
Optimalizace webových stránek
Více info

SEM - MARKETING
Marketingové a reklamní služby
Více info